שלבים להקמת אתר

טכנולוגיה, אחסון האתר וכתובת דומיין

בשלב ראשון יש להחליט האם אנחנו רוצים אתר פתוח שיהיה רכוש מלא שלנו, או אתר שיושב על מערכת סגורה ואז הוא לא בשליטתנו המלאה. 

החלטה על כתובת דומיין מתאימה לאתר אותו אנו מתכננים, ובמידה ובחרנו אתר שלנו שהוא אתר פתוח, יש להחליט ולאתר מקום אחסון מתאים לאתר, המתאים לדרישות האתר שלנו, לפי כמות משתמשים צפויים ושימושיות האתר.

הכנת הדרישות

השלב החשוב ביותר כשנגשים למלאכת הקמת אתר הוא הגדרת הדרישות, מה מצופה מהאתר. יש לחשוב על לוגו, סלוגן, מילות מפתח אותם המשתמשים הרלוונטיים יחפשו במנועי החיפוש באינטרנט. הגדרה של מי קהל היעד אליו אתם פונים. ולמצוא דוגמאות לאתרים שמוצאים חן בעיניכם. את העולם העסקי שלכם אתם מכירים טוב מכולם ולכן ברגע שתגבשו דרישות ברורות עם הסברים מפורטים יהיה קל יותר להבין את השוק בו אתם פועלים ואת הצרכים שלכם באינטרנט.

תכנון התקציב

כדאי לחשוב על תקציב מוגדר לפרויקט כולו, אתר אינטרנט כולל גם הוצאות נלוות כמו שם דומיין, אחסון האתר בשרת אינטרנט, במקרה של סליקה כל נושא החיבור לחברת סליקה. את האתר ניתן לרכוש וישנן גם חברות שיספקו לכם אתר תמורת תשלום חודשי קבוע, צריך לחשוב מה מתאים לכם לטווח הארוך. ניתן להגיע לתוצאות מעולות בתקציב שנע בין 2,500 ל 7,000 ₪.

התכנים באתר

התכנים באתר צריכים להיות קצרים וממוקדים, שאותם גולשים שהגיעו אליו יתעניינו ויקראו בו כמה שיותר. מלבד זאת, התוכן צריך להיות "מוכר", כלומר, לעזור לנו להפוך את הגולשים ללקוחות שלנו, או לפחות לגרום להם לזכור אותנו ואת האתר שלנו, ולחזור אליו בעתיד. אנחנו נעזור לכם בכתיבת התכנים ובהצגתם בצורה מעניינת ומושכת באתר.

תהליך העבודה

לאורך כל התהליך נעמוד בקשר ונציג בשלב ראשון את עיצוב האתר, ולאחר מכן את האתר עצמו עובד, כך שתהיה שותפות מלאה לתהליך העבודה בינינו. כמובן בהתיחסות ללוחות הזמנים שקבענו מראש. תקשורת פתוחה ומענה מהיר שלכם ושלי במשך כל התהליך תעזור מאד להגיע ליעד בצורה הטובה והמהירה ביותר לשביעות רצונך.

סיום התהליך

בסיום תהליך העבודה, נעלה את האתר לאויר, נבצע בדיקות משותפות לראות שכל התכנים הוזנו נכון, והאתר מוכן לשביעות רצונכם המלאה. נרשום את האתר כאתר חדש בגוגל, ונוסיף לו את הכלים הנדרשים לצורך קידומו במנועי החיפוש.

בהצלחה!

רוצים לדעת עוד
על הקמת אתר?

התקשרו

או השאירו פרטים לשיחת ייעוץ