הצהרת נגישות

אצלנו ב art-web צוות של מפתחים מקצועיים, מעצבי ממשק משתמש וחווית משתמש בעלי ניסיון ומוניטין רב שנים. מלבד המומחיות הטכנית בפיתוח ועיצוב אתרים, הצוות בעלי הבנה מעמיקה של מסחר אלקטרוני, שיווק באינטרנט ואופן תפקודם של התעשיות השונות.

מגוון השירותים מפורט באתר www.art-web.co.il המתוחזק ומעודכן באופן שוטף.

אנו מאמינים ופועלים למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לבעלי לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב. אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים בעלי מוגבלות לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים.

על מנת לאפשר נגישות אתר זה לבעלי מוגבלויות, האתר עוצב ונבנה בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות, תשנ"ח-1998, לתקן הישראלי שהותקן מכוחו (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA והמסמך WCAG2.0 הבינלאומי, ומותאם לתצוגה בדפדפנים Chrome, Safari בגרסאותיהם האחרונות, ולשימוש בטלפון הסלולרי.

בנוסף להתאמת האתר להוראות הנגישות הוספנו רכיב עזר לנגישות, המאפשר להקל על הקריאה, הניווט והגלישה באתר. את הרכיב ניתן למצוא בפינה השמאלית התחתונה או באמצעות לחיצה על כפתור "Esc". בין הפונקציות שמספק רכיב העזר: שליטה בגודל פונט, מעקף בלוקים, ניגודיות צבעים, השבתת הבהובים, הבלטת קישורים ותיאור לתמונות. לקבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר.

אנו ממשיכים לפעול כל העת כדי לשפר את נגישות האתר, כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה, כולל בעלי מוגבלויות.

למרות המאמצים שהשקענו להנגשת אתר זה, במידה ונתקלתם בקושי בגלישה באתר וצפיה בתוכנו, הינכם מתבקשים לפנות לרכז הנגישות באתר בכתובת הדואר האלקטרוני: moti@art-web.co.il כדי שנוכל לטפל בהקדם.

עודכן: 12/01/2023