מדיניות פרטיות

אצלנו ב art-web צוות של מפתחים מקצועיים, מעצבי ממשק משתמש וחווית משתמש בעלי ניסיון ומוניטין רב שנים. מלבד המומחיות הטכנית בפיתוח ועיצוב אתרים, הצוות בעלי הבנה מעמיקה של מסחר אלקטרוני, שיווק באינטרנט ואופן תפקודם של התעשיות השונות.

מגוון השירותים מפורט באתר www.art-web.co.il אותו אנחנו מתחזקים ומעדכנים באופן שוטף.

האתר עשוי לעשות שימוש ב"עוגיות" (Cookies) שמקורם בצדדים שלישיים, בהם Google Analytics ו-Ads לצורך תפעולו השוטף והתקין, ובכלל זה לאיסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר. בעת השימוש באתר ייאסף מידע אודות הדפים והמודעות שהוצגו בפני המשתמש, התכנים שעניינו אותו, זמן שהייתו באתר ואילו פעילויות ביצע בו. המידע אינו מזהה את המשתמש באופן אישי לכן המידע שנאסף הינו בעל אופי סטטיסטי כללי בלבד.

בעת מילוי טופס יצירת קשר אנו מבקשים למלא את הפרטים הנדרשים, ובתנאי שהנך מעל גיל 18 שנים. הפרטים הנאספים בטפסים אלו מיועדים אך ורק בכדי שאחד מנציגי החברה יוכל לחזור אלייך, לבקשתך. החברה מתחייבת לשמור את הפרטים הנאספים מטפסי יצירת הקשר בסודיות.

באתר ישנם קישורים לאתרי אינטרנט שאינם חלק מהאתר עצמו, ניתן לעבור באמצעות לחיצה על הקישור לאתר אחר, אנחנו לא אחראים לתקינותם / אמינותם / חוקיותם של אותם אתרים ו/או לתוכן הנמצא בהם ו/או לאיכות וטיב השירותים או המוצרים המסופקים בהם ו/או באמצעותם.

אתר זה מאובטח באמצעות SSL (פרוטוקול לתקשורת מאובטחת באינטרנט). תעודה דיגיטאלית מסוג SSL Web Server  מותקנת על השרת ומאפשרת העברת מידע בצורה מאובטחת. התעודה הדיגיטאלית המותקנת על השרת, מבצעת את הפעולות הבאות: מאמתת שהשרת שאליו אתה מחובר הוא אכן השרת הנכון; יוצרת ערוץ תקשורת מאובטח עלי ידי הצפנת כל המידע המועבר בין דפדפן האינטרנט לבין השרת; ומבצעת בדיקה כי המידע שנשלח מהמחשב האישי יגיע בשלמותו, ללא טעויות וללא שיבושים אל האתר.